Inwestycje – Kafelki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsprzedaży pierwszego w Warce budynku zaprojektowanego z myślą o zrównoważonym rozwoju i wykorzystaniu Odnawialnych Źródeł Energii. „Verdi„, bo tak nazwaliśmy ten nowoczesny budynek mieszkalny, jako wyraz harmonii między funkcjonalnością a ekologią.

Trwa sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji KLONDAIK- VIVALDI.
Budynek będzie znajdował się w sąsiedztwie osiedla ,,Symfonia’’ przy ul. Polnej w Warce. Znajdziemy tu przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w niedalekiej odległości od uroczego centrum miasta.

Puławska 227 to 4-piętrowy budynek (17 lokali mieszkalnych) z dużymi tarasami i przestronnymi balkonami od strony patio, garażem podziemnym oraz lokalem usługowym na poziomie parteru.

Elegancka elewacja o starannie dobranej kolorystyce z wykorzystaniem kamienia żeliszewskiego sprawia, że całość staje się naturalna i niebanalna idealnie wtapiając się w zielone otoczenie, a jednocześnie wyróżniając się na tle otaczających budynków.

Kompleks apartamentów nad oceanem. Oferujemy kompleksową obsługę przy zakupie jednego z apartamentów na południu Teneryfy w inwestycji Las Terrazas II.

Menuet to kameralne osiedle, wyróżniające się nowoczesną architekturą. Proponujemy Państwu dwu, trzy, cztero pokojowe mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Mieszkania zostały zaprojektowane tak by zaspokoić potrzeby rodzin z dziećmi, osób starszych jak i singli. Do wszystkich mieszkań przylegają ogródki, balkony lub tarasy, które stanowią dodatkową przestrzeń do relaksu.

Sonata to inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Etiuda w Górze Kalwarii. To funkcjonalne mieszkania zlokalizowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym miasta.

To kameralna inwestycja położona w sercu Miasteczka Wilanów. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie deweloperskim oferuje dziesięć przestronnych apartamentów w metrażach 120-149m2. Projektowane z niezwykłą dbałością, funkcje i światło, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do wybranych mieszkań winda dojeżdża bezpośrednio.